Šampoon FoHoW

Šampoon FoHoW

Ilu ja Tervis

Tõeline pehmendava toimega nauding teie juustele Pikaaegne niisutus Sügav taastamine Teie juuste ilu ja sära Puhastab sügavalt ja tugevdab juukseid ja peanahka, kaitseb folliikuleid, toidab juuste juuri, loob kaitsekihi ja soodustab toitainete imendumist, taastab juuste ilu ja tervise, teeb juuksed siledaks, läikivaks ja siidiseks. Tasakaalustatud niisutamise ja toitmise valem täidab juuksed elujõuga, ennetab kuivust ja haprust, aitab neil igas olukorras jääda läikivaks ja siidiseks.

12.00 EUR

Kirjeldus

Šampooni koostis:

Hiina korditsepsi ekstrakt on rikas peanaha jaoks vajalike toitainete poolest, taastab kiiresti juuste jaoks vajaliku niiskuse ja toitainete tasakaalu, taastab kahjustatud juuksed, tagastab juuste tervise, muutes nad siledaks ja siidjaks

Ženšenni ekstrakt taastab kahjustatud juuste soomused, niisutab ja täidab juuksed vajalike toitainetega, teeb juuksed pehmeks, tugevaks ja kuulekamaks.

Aspari juurte ekstrakt tungib juuste struktuuri, on antistaatiliste omadustega, teeb juuksed kuulekamaks, on täiendava niisutamise omadustega, on suurepärase juuste hooldamise toimega.  

Seebipuu pähkli ekstraktil on suurepärane anibakteriaalne toime, kõrvaldab kõõma ja sügeluse, ennetab juuste väljalangemist, reguleerib vee-rasva tasakaalu, parandab juuste kvaliteeti, stimuleerib uute juuste kasvu, hoiab juukseid niiskena.

1 šampooni pudel lahendab efektiivselt 6 peamist juuste probleemi – kuivus, jäikus, kahjustatus, haprus, väljalangemine, kõõm.

https://www.youtube.com/watch?v=gyQdlYUNDBQ&feature=emb_logo

Tooted kategoorias