Energeetiline pallantiin (oranz, rubiin, sinine, antratsiit)

Energeetiline pallantiin (oranz, rubiin, sinine, antratsiit)

Tekstiil

Suured õlasallid mõõtudega 198x140 cm. Kangasse on kootud germaaniumi kiud, mis parandavad mikrotsirkulatsiooni kaela ja õlgade piirkonnas, aitavad kiiresti väsimust maha võtta. Tõuseb naha temperatuur, paraneb verevarustus ja meridiaanide läbitavus, ennetame alajahtumisega seotud haiguseid. Soodustab peaaju verevarustatuse paranemist, rakkude küllastumist hapnikuga, immuunsuse tõusu ja organismi loomulikku isetaastumise võimet.

120.00 EUR

Kirjeldus

Meie õlad, kael ja selg on aldis alajahtumisele, mis võib esile kutsuda kaela piirkonna meridiaanide „sõlme“ läbitavuse halvenemise, spasmid ja lihasvalu. Perioodilise pikaajalise alajahtumise tulemusena võib paremal juhul külmetuda, aga hullem juhul saada reuma ja teisi küllaltki tõsiseid haiguseid. Fohow funktsionaalne palantiin on toodetud kõrge kvaliteediga pehmest materjalist, ei ärrita nahka. 

Germaaniumiga pallantiin hoiab ära alajahtumise ka suvisel perioodil töötava konditsioneeriga ruumides.

Fohow funktsionaalse palantiini tootmisel on kasutatud tekstiilitööstuse uusimaid tehnoloogiaid. Elegantne ja moodne disain võimaldab kasutada palantiini praktiliselt ükskõik millise rõivaga ja rõhutada teie individuaalset stiili.

Saadaval on 4 erinevat värvi palantiini: suursugune antratsiit,  taevasinine, sarmikas rubiin, oranž energia.

Mõõdud: 198 x 140 cm.
Koostis: polüamiid 47 %; polüester 45 %, elastaan 8 %


Hooldus
Pesta temperatuuril 30°С. Mitte valgendada, Kuivatada horisontaalasendis, mitte triikida. Keemiline puhastus ei ole lubatud.

Tooted kategoorias