Fohow Korsett (turmaliin, magnetid)
Fohow Korsett (turmaliin, magnetid)

Fohow Korsett (turmaliin, magnetid)

Tekstiil

Alati välja näha noor, ilus ja veetlev – on iga naise üks peamisi vajadusi. Kui Te ei oma ideaalset figuuri ega taha ka leppida liigsete kilode ja sentimeetritega, on teile vajalik tervendav ja pingutav FOHOW korsett-aluspesu. Super-korsett aitab säilitada naise rindu pringina pika aja vältel isegi juba küpsemas eas, ideaalne ka täidlaste naiste jaoks, kes tunnevad pidevalt oma rinnaraskuse tõttu end ebamugavalt. Juhul, kui Teil on väikesed rinnad, tõstab Super-korsett seda efektselt ja korrigeerib õigel viisil rühti. Korsett võimaldab ideaalset mugavust ka veel arenevate ridade jaoks, aitab hoida selja sirgena ja õlad avatuna. Teismelise eas on ülimalt tähtis tagada kõik tingimused säilitamaks rühti, mis on esmaoluline ilusate rindade arengul. Pole oluline ilmtingimata omada suurt rinnapartiid, et seksikas ja atraktiivne välja näha. Naise rind võib välja näha palju suurem ja pringim koos ilusa seljahoiakuga – lausa suurepärane!

200.00 EUR

Kirjeldus

Materjal , millest korrigeeriv pesu on valmistatud
Materjalis on kasutatud kosmilist riiet 420den, mis on valmistatud Ameerika firma „Du Pont“ poolt. Tema venivus ületab seitsmekordselt tavapesu venivuse omadusi. Riide koostises on looduslikud siidi peptiidid, seetõttu tundub riie sile kui siid, sobib hästi nahale, ei tekita allergilisi reaktsioone. Riie on töödeldud aaloe ekstraktiga, mis tõhusalt eemaldab kahjulikke aineid. Riide valmistamisel on kasutatud kuusnurkse õmbluse tehnoloogiat, tänu millele riie suurepäraselt juhib õhku ja imab niiskust. Just seetõttu on selles pesus talvel soe ja suvel jahe. Riide sees on samuti infrapuna kiirguse omadustega materjalid. Infrapuna mõjul põletatakse liigsed nahaalused rasvad, mis väljuvad higinäärmete kaudu kehast.

Korsetti iseloomustab eriline disain, talje on naise ilu lahutamatuks osaks. Korsetti sisse on õmmeldud kaheksa ülimalt painduvat titaanplaati. Korseti kasutamine vähendab kohe talje ümbermõõtu 3-6 cm võrra, muutes taljejoone ahvatlevamaks. Korsetti tagumisele poolele on sisse õmmeldud kuus energeetilist mineraali. Inimese selja peal asuvad tähtsate organite projektsioonid. Energeetilised mineraalid stimuleerivad akupunktuuri punkte, parandades vereringet selja ja talje piirkonnas. Korseti abil toetame selgroogu ja toimib selgroo deformatsiooni profülaktika. Korsett ei lase naise selga küüru. Korsett eemaldab tõhusalt kaenlaaluste alt rasva, toestab rinda, pingutab kõhtu. Hea mõju siseorganite tegevusele. Aitab pingutada emakat peale sünnitust ja menstruatsioonitsüklit. Leevendab menstruatsiooni kõrvalmõjusid nagu ebamugavustunnet alakõhus, alaseljavalu.

Korsetti pole näha riiete all, seega saab seda kanda liibuvate seelikute, kleitide, tuunikate ja pükste all. Enesetunne seda kandes on kerge, mugav, enesekindel ja sundimatu.

Tooted kategoorias