Fohow lühikesed püksikud (turmaliin, magnetid)

Fohow lühikesed püksikud (turmaliin, magnetid)

Tekstiil

Alati välja näha noor, ilus ja veetlev – on iga naise üks peamisi vajadusi. Kui Te ei oma ideaalset figuuri ega taha ka leppida liigsete kilode ja sentimeetritega, on teile vajalik tervendav ja pingutav FOHOW korsett-aluspesu tuharate pingutamiseks. Antud aluspesu lubab koheselt luua ilusat ahvatlevat kehakuju, rõhutades kõiki figuuri ilusaid väärtusi. Selle abil Te lõpuks saate lahti kõikidest väikestest kosmeetilistest vigadest, silute laiali kõik ebaühtlased kohad puusadel ja tuharatel ning modelleerite ise oma äranägemise järgi elegantse taljejoone.

200.00 EUR

Kirjeldus

Lühema säärega korrigeerivate pükste disain annab kõhule teemandi kuju, lisaks kaitseb riideeseme sisse õmmeldud materjal radioaktiivsuse eest. Samal ajal stimuleerivad sisse õmmeldud energeetilised mineraalid akupunktuuri punkte, kaitstes naise suguelundeid. Pikemad retuusid väldivad jalgade hõõrdumist rasvakoe kogunemise kohtades, jaotades võrdselt rõhku puusa välisküljele. Siseküljel kahekordne rõhuasetus ja väljapoolt ühekordne väldib rasvade edasist ladestumist.

Efektiivne profülaktika veenilaiendite, jalatursete ja teiste jalaprobleemide puhul. Samal ajal pikad retuusid parandavad jalgade kontuuri , muutes neid oluliselt saledamaks. Samuti paraneb jalgade vereringe, jalalihaste vetruvus kasvab ja leevendab seega rõhku veresoontele, tagades ühtlasema verevoolu jalgade allosast südamesse. Eriline disain jalge vahel tagab hõlpsa õhuvahetuse välistades günekoloogilisi haigusi.

 Peale musta värvi korrigeeriva aluspesu on olemas FOHOW nahavärvi pesu.

Materjalis on kasutatud kosmilist riiet 420den, mis on valmistatud Ameerika firma „Du Pont“ poolt. Tema venivus ületab seitsmekordselt tavapesu venivuse omadusi. Riide koostises on looduslikud siidi peptiidid, seetõttu tundub riie sile kui siid, sobib hästi nahale, ei tekita allergilisi reaktsioone. Riie on töödeldud aaloe ekstraktiga, mis tõhusalt eemaldab kahjulikke aineid. Riide valmistamisel on kasutatud kuusnurkse õmbluse tehnoloogiat, tänu millele riie suurepäraselt juhib õhku ja imab niiskust. Just seetõttu on selles pesus talvel soe ja suvel jahe. Riide sees on samuti infrapuna kiirguse omadustega materjalid. Infrapuna mõjul põletatakse liigsed nahaalused rasvad, mis väljuvad higinäärmete kaudu kehast.

Tooted kategoorias