Fohow Rinnahoidja (turmaliin, magnetid)

Fohow Rinnahoidja (turmaliin, magnetid)

Tekstiil

Alati välja näha noor, ilus ja veetlev – on iga naise üks peamisi vajadusi. Kui Te ei oma ideaalset figuuri ega taha ka leppida liigsete kilode ja sentimeetritega, on teile vajalik tervendav ja pingutav FOHOW korsett-aluspesu tuharate pingutamiseks. Antud aluspesu lubab koheselt luua ilusat ahvatlevat kehakuju, rõhutades kõiki figuuri ilusaid väärtusi. Kõrge büst on naiselik!

200.00 EUR

Kirjeldus

Materjalis on kasutatud kosmilist riiet 420den, mis on valmistatud Ameerika firma „Du Pont“ poolt. Tema venivus ületab seitsmekordselt tavapesu venivuse omadusi. Riide koostises on looduslikud siidi peptiidid, seetõttu tundub riie sile kui siid, sobib hästi nahale, ei tekita allergilisi reaktsioone. Riie on töödeldud aaloe ekstraktiga, mis tõhusalt eemaldab kahjulikke aineid. Riide valmistamisel on kasutatud kuusnurkse õmbluse tehnoloogiat, tänu millele riie suurepäraselt juhib õhku ja imab niiskust. Just seetõttu on selles pesus talvel soe ja suvel jahe. Riide sees on samuti infrapuna kiirguse omadustega materjalid. Infrapuna mõjul põletatakse liigsed nahaalused rasvad, mis väljuvad higinäärmete kaudu kehast.

Rinnahoidja konstruktsioonis on kasutusel stereomeetriline õmblus, mis tagab kindla ja õige surve rinna ümber, andes sellele atraktiivse pisarakujulise vormi. Külgmised rihmad võimaldavad juhtida rasvasid õigetesse kohtadesse, avaldavad vajalikku survet või fikseerivad seal, kus vajalik. Rinnahoidja korvi sisse on õmmeldud akupunktuuri printsiipe järgides kuus energeetilist mineraali. Lisaks on kogu rinnahoidja ulatuses õmmeldud radiatsiooni eest kaitsev materjal. Energeetilised mineraalid stimuleerivad akupunktuuri punkte kehal, selle läbi nad leevendavad haigusi, mis võivad tekkida rinnapiirkonnas või väldivad nende kujunemist. Rinnahoidja paelad on maailma standardite järgi tehtud laiemaks kui tavarinnahoidja omad, mis oluliselt kergendab rinnaraskust, võtab seljalt pingeid maha.

Tooted kategoorias