Meist


"Tervis ja Energia hiina loodusravi abil". Fohow tervisetooted on looduslikud ning ei sisalda kahjulike keemilisi elemente.

Fohow eliksiirid, vedel Ca, roosipasta, vere ja veresoonte puhastajad - iidsed retseptid tänapäevase kõrgtehnoloogiaga - pakuvad organismile terviklahendust kasulike ainete näol.

Meie tootevalikus on mitmeid Hiina Traditsioonilise Meditsiini tooteid , mis aitavad kaasa Teie immuunsussüsteemi tugevdamisele, organismi puhastamisele ja tervise taastamisele.

 • KORDITSEPS OÜ
  Reg.kood 11646165
 • Narva mnt 10-1 Tallinn 10124 
 • EE572200221045826675

KORDITSEPS – Kõrgemat liiki seen, mis kuulub hiina traditsioonilise meditsiini „pärlite kolmikusse“.
Korditsepsi ümbritsevad müüdid ja salapära, ta on tõeline hiina traditsioonilise meditsiini ja farmakoloogia pärl. Korditseps on ühtaegu nii taim kui loom.

KORDITSEPS = PIKAEALISUS

Mis imerohi on korditseps ja miks peetakse seda Hiinas talismaniks – jumalate kingituseks. Imperaatorite iidsed salaretseptid sisaldasid korditsepsi – elusolend, mis suudab muutuda kasvueas ühest liigist teiseks: taim-seen-putukas. Iidseid retsepte kasutab Rahvusvaheline Hiina suurkorporatsioon FOHOW ja muudab need kaasaegse tehnoloogia abil parimaks Sinu tervise hoidmisel või taastamisel. FoHoW tooteid leiab kogu maailmast. Korditseps OÜ oli korditsepsi eliksiiri esimene maaletooja, panime eestikeelse nime talle, alustasime realisatsiooni ja siis teavitas Ravimiamet: RAVIMID,  isegi kodulehelt pidime ära võtma. Siis kui meie oma ärimehed odavamat seenepulbrit korditsepsi nime all hakkasid sisse tooma, õnnestus ka meil eliksiir toidulisandina registreerida. Toimib nagu looduslik antibiootikum, immuunsuse tõstja, neerude töö toetaja, eluenergia taastaja.  

Sisaldab eliksiir peale Cordyceps Sinensise veel Ganodermat ja Shiitake seent. Praktiliselt kõrvaltoimed puuduvad. Kui ehk see hoiatus, et mida vanem ja haigem inimene seda väiksemast kogusest tuleb alustada, sest nõrgad neerud võivad saasta väljutamisega hätta jääda. Lastele, koertele väga meeldib. 

Miks räägime Hiina meditsiinist?

 1. Hiina meditsiin ei ravi haigust, vaid inimest. Inimene on holistiline tervik, mitte organite, kudede ja rakkude jada.
 2. Eelhaiguse ja krooniliste haiguste n.ö mittekriitilises staadiumis, samuti profülaktikas on tõhus just terviklik ja kahjulike kõrvalmõjudeta loodusravi.
 3. Seiskunud energia tekitab valusid, väsimust – need blokeeringud aitab puhastada bioenergia massaaž BEM aparaadi  abil.
 4. Meridiaanide kulgemist organismis ja tähtsaid kehapunkte õpivad hiinlased juba lasteaias, seega hiina spetsialisti massaaž on kallim, aga tõhusam.
 5. Paljud haigused saavad alguse valest toitumistavast, valest mõtlemisest või valest käitumisest. Seega on tark tervisesse investeerides harida end hiinlaste 5 energia seoste tundmisega. Loeng toimub 1 kord kuus ja infot selle kohta leiad  esiehelt.

OSAÜHINGU EESMÄRGID

 1. Rahva tervise edendamine pikendamaks eluiga ja parandamaks selle kvaliteeti.
 2. Teiste tervise edendamise valdkonna esindajate kaasamine, ühistegevuse arendamine ja liikmete ühiste huvide eest seismine.
 3. Edendada elanikkonna teadlikkust ja haritust haiguste ennetamiseks ja muredest ülesaamiseks, kutsudes üles muutustele ja dialoogile tervishoiupoliitikas. Pakkuda teadmisi erinevate võimaluste kohta terviseprobleemide lahendamisel, panustada tervisesse turvalisema tuleviku nimel.
 4. Koolituste, loengute, ühisürituste organiseerimine.

Koostööd teeme Hiina rahvusvahelise korporatsiooniga FOHOW. Eesti keelde tõlgituna “FÖÖNIKS”. Ülemaailmse tuntuse sai firma seoses olümpiamängudega 2008. Hiina sportlased kasutasid firma Fohow 100 % looduslikke preparaate ja terapeutilisi vöösid lihaste toonuse tõstmiseks, vastupanuvõime tugevdamiseks. Tulemused olid suurepärased. 53 kulda hiinlastele!!!

HIINA IIDSE MEDITSIINI UUSIMAD SAAVUTUSED.

Üle kümne aasta tagasi teostati Hiinas unikaalne üleriigiline projekt – esimesena maailma arengu ajaloos algas uus oluline etapp bioloogiliselt aktiivsete toidulisandite tööstuses – vedelate kontsentraatide tootmine eriliste seente rakkudest – kiiretoimeline bioimmuunenergia regulaator.

Nende tootmiseks kasutati Idamaades hästi tuntud kõrgkvaliteedilisi söödavaid seeni (eelkõige hiina korditseps, mis kasvab Tiibetis, aga ka reiši ja šiitake), millel on ravivad omadused. Kasutades tänapäevast tehnoloogiat (vaakumkontsentreerimine ja madalatel temperatuuridel seente rakumembraani töötlemine) lubas luua kiiretoimelisi bioloogiliselt aktiivseid toidulisandeid.
Progressiivne elanikkond otsib viimasel ajal aktiivselt alternatiivseid meetodeid organismi tervendamiseks. Ja selles vallas on vaieldamatult esireas Idamaade meditsiin, eelkõige Hiina meditsiin. Tuleb tunnistada fakti, et Idamaade meditsiin oma väga vanade traditsioonidega on õigem, kuna kasutatakse bioloogiliselt aktiivseid lisandeid, mis on ohutud ja reguleerivad inimorganismi süsteemis kõigi organite funktsioone, nendevahelisi sidemeid, modelleerivad immuunsüsteemi olekut ja energeetikat.

Ülimate seente (korditseps, reiši ja aromaatsed seened) rakutuuma sisaldavad vedelad kontsentraadid oma jõu ja eripäraga on sajaprotsendilised süsteemsed preparaadid. Uute preparaatide süsteemne toime väljendub unikaalse koostise tõttu nende kiires toimes inimorganismi kõikide süsteemide töös. Korditsepsi ja teiste ravivate Idamaa seente looduslikku jõudu suurendatakse mitmekordselt originaalse retsepti ja ainulaadse biotehnoloogia abil. Korditsepsi preparaadid – kiirelt toimivad bioimmuunsüsteemi regulaatorid – vaatamata sellele, et nad on toidulisandid, läbisid edukalt kliinilised uuringud sellistes riikides nagu Hiina, USA, Jaapan, Iisrael. Saadi suurepärased tulemused, mis kinnitasid nende raviomadusi erinevate haiguste puhul ja leidis kinnitust ka nende ohutus.

FOHOW preparaatide iseloomulik eripära.

Vaatamata sellele, et turul on saadaval erinevate firmade toodangut Hiinast, mille ravitoimeks on korditseps, on siiski suur vahe firma FOHOW ja teiste firmade toodangu vahel. FOHOW preparaatide tootmiseks on kasutusel unikaalne valem, millele on saadud patent. Neid patente kaitseb riik ja need on hoiul Hiina Toiduainete Instituudis. Firma FOHOW omab mitut patenti tehnoloogiale, mis võimaldab toodete maksimaalset kvaliteeti ja efektiivsust. Need on sellised tehnoloogiad nagu rakutuuma mikrolõhustamine, vaakumkontsentreerimine madalatel temperatuuridel ja loodusliku tooraine külmalt ekstraheerimine vesilahusesse eliksiiride tootmiseks. Tänu sellele tehnoloogiale saavutati 10 korda suurem efektiivsus kui analoogilistel toodetel, mis on valmistatud tavapäraste retseptide ja tehnoloogiaga.

Firma FOHOW eripära seisneb nimelt eliksiiride tootmises, mis ei sisalda piiritust ega konservante. Värskete vedelate ekstraktide tarbimine – see on Hiina traditsioonilise meditsiini eripära. Vedelad ekstraktid hakkavad imenduma juba suus, peaaegu kokkupuuteta seedetrakti fermentidega.

Korditseps on suurepärane immuunsuse modelaator, antibakteriaalne ja viirusevastane vahend.
Traditsioonilise meditsiini valemid ja preparaadid – see on Hiina kullafond.