Eliksiir "Sanqing Oral Liquid"
Eliksiir "Sanqing Oral Liquid"

Eliksiir "Sanqing Oral Liquid"

Очищение тела

Peroraalse (suukaudse) *eliksiiri „Sanqing FOHOW“ *valmistamisel on rakendatud krüoekstraheerimise ja rakumembraani lõhustamise kõrgtehnoloogiaid ning tootes on kasutatud mitutkümmet naturaalset taimset komponenti , mis on laialdaselt kasutusel nii hiina traditsioonilises meditsiinis (HTM) ja ravimiteaduses kui toiduainetena. Eliksiiri peamisteks koostisosadeks on aaloe-kürassao geel ja oligosahhariidid. Lisaks neile kuulub toote koostisesse veel üle pooleteistkümne muu HTM toorme – hiina korditseps, linchzhi, puuseen Hericium erinaceus, krüsanteem, konhioliin, stahhioos, korallseen Hericium clathroides jm. Tänu kõrgtehnoloogiale on toorme aktiivsed komponendid valmistoodangus täielikult säilinud ja on organismi poolt kergesti omastatavad. Produkt ei sisalda keemiat ega hormoone. See on sajaprotsendiliselt naturaalne taastava ja tervendava toimega toode.

40.00 EUR

Kirjeldus

Toote põhikomponendid:

1. Aaloe-kürassao geel. HTM iidses teatmikus „[Ben sao gan mu]“ (maarohtude kataloog) kirjutatakse aaloest järgmist: “maitselt veidi magus, omaduste poolest kuulub külmade toiduainete hulka, ei ole mürgine“. Töötab maksa, südame ja põrna meridiaanile. Kõrvaldab liigse kehakuumuse, soodustab soolestiku puhastumist.
Hävitab parasiite, kõrvaldab niiskuse, likvideerib mädapaised.
Aaloe sisaldab üle 160 aktiivse komponendi. Aaloetiin tugevdab organismi võitluses viirustega, aaloemütsiin saab edukalt hakkama vähirakkudega. Aaloe stimuleerib immuunsust, lisab elujõudu, aeglustab vananemisprotsessi. On efektiivne kõhukinnisuse,
hemorroidi, haavade, südame-veresoonkonna jt haiguste korral.

2. Oligosahhariidid on kõrgekvaliteedilised vees lahustuvad toidukiud, millel on tervendav toime organismile. Nad parandavad seedetrakti funktsiooni, neid kasutatakse nii kõhukinnisuse kui kõhulahtisuse profülaktikaks, nad aitavad kaasa rasvade taseme alandamisele veres, tugevdavad immuunsust jm.

3. Konhioliin – need on ainukesed looduses leiduvatest vabadest leeliseliste katioonide amiinidest koosnevad loomset päritolu söödavad toidukiud. Kanhioliini nimetatakse „elu kuuendaks elemendiks“. Iidses traktaadis „[Ben sao gan mu]“ (maarohtude kataloog) kirjutatakse kanhioliinist järgmist: „Kõrvaldab paisusid ja ummistusi“. Konhioliinile on iseluumulik suur afiinsus. Ta on võimeline aktiviseerima inimorganismi immuunsüsteemi rakke ning seega suurendama organismi enesetervendamisvõimet. Peale selle lahustub konhioliin kergesti happelises lahuses, moodustades katioongruppe, mis on võimelised väljutama organismist mitmesuguseid toksiine, keemilisi pigmente, raskemetallide soolasid ja radiatsioonielemente. Reguleerib rasvade sisaldust veres, alandab vererõhku; pärsib oluliselt vähirakkude teket, neutraliseerib ja viib organismist välja toksiinid. Kaitseb maksa, soodustab kõhnumist, kõrvaldab vistrikud. Omab silmnähtavat unikaalset toimet.

4. Aurikulaaria, puuseen Hericium erinaceus. Traktaadis „[tanben tsaochu]“ kirjutatakse, et aurikulaaria „värskendab verd, täidab elujõuga, niisutab soolestikku, väljutab toksiinid, puhastab seedetrakti jm. Avaldab toimet võõrkehadele, mis on koos toiduga kogemata sattunud seedekulglasse (juuksekarvad, saepuru, liiv, metalliosakesed jm.), hapendades ja lahustades neid. Avaldab tugevat neutraliseerivat toimet organismisisese tekkega võõrkehadele (neeru-, põie-, sapi-, soolekivid jt.), lahustades ja neutraliseerides neid. Alandab efektiivselt vere tihedust ja viskoossust, vähendab verekämpusid, alandab kolesteroolide tihedust. Ennetab koronaarhaigusi, ajurabandust, ajuveresoonte tromboosi, ateroskleroosi, hüpertooniat jm.
Seene maitse on magusavõitu, omaduste poolest kuulub külmade toiduainete hulka. Taimetoitlaste seas populaarne produkt, mis sisaldab palju valku, vähe rasva, rikkalikult mineraale ja taimseid kiudusid. Tema koostisesse kuuluvad erilised taimsed kolloidained tõkestavad edukalt rasvade imendumist organismis. Omab vähivastast toimet, soodustab kõhnumist.

5. Arbus pulchellus. Kõrvaldab kehakuumuse, niisutab organismi. Toidab organismi Yin energiat, alandab Tule energiat. Puhastab maksa, niisutab kopse. Tervendab põrna ja kõhunääret. Kõrvaldab sulgused.

6. Krüsanteem. Maitse kibe-magus, vänge, kuulub jahedate toiduainete hulka. Vähendab Tuule energiat, puhastab maksa. Neutraliseerib toksiine. Põletikuvastane toime.
Hiina korditsepsi ekstrakt. Avaldab toimet peamiselt kahele meridiaanile – neeru- ja kopsumeridiaanile. Tervendab paljusid „tühjuse“ sündroome (puudulikkusi) ja sadasid haigusi. Reguleerib kahesuunaliselt Yin ja Yang energiaid organismis. Tasakaalustab inimkeha süsteeme.Puhastab organismi, kuid ei laasta seda.
Eliksiir „Sanqing FOHOW“ puhastab soolestikku, väljutab organismist toksiine, puhastab verd kahjulikest rasvadest.

Peroraalne eliksiir „Sanqing FOHOW“ puhastab soolestikku, väljutab organismist toksiine, puhastab verd kahjulikest rasvadest. Efekt on ilmne:
2-3 tundi pärast esimest manustamist algab seiskunud roe lõhustumine soolestikus. Alanud reaktsiooniga võivad kaasneda kõhukorin ja gaasid.
2-3 päeva jooksul leiab aset seiskunud roe eraldumine sooleseintelt, tekib pakitsus, mis annab signaali soole tühjendamiseks (roe on vedel). Algab rooja väljutamine küllaltki suurtes kogustes. Väljaheide on musta värvi ja väga ebameeldiva lõhnaga.
Manustamise 4.-10. päeva jooksul hakkavad põletikulised protsessid soolestikus ja maos taanduma, kaob ebameeldiv lõhn suust, kõhukinnisus ja kõhulahtisus normaliseeruvad aegamööda, väljaheide muutub normaalseks, pehmeks, omandab kuju, on väljast kaetud justkui liimja ollusega. Samal ajal algab rasvade lagunemise protsess veres; alaneb vere tihedus ja viskoossus, aegamööda normaliseerub vereringe, kiireneb toksiinide väljutamine organismist.
2-3 kuuri jooksul seedekulgla funktsioonid märgatavalt normaliseeruvad, roojamine muutub regulaarseks ja kergeks; kõhukinnisusest ja toksiinidest põhjustatud naha karedus hakkab kaduma ja näojume paraneb, nägu muutub roosaks, suust tulev lõhn normaliseerub, aegamööda kaovad laigud, vistrikud, lööve, kuna nende hädade põhjused on kõrvaldatud.
Eliksiir „Sanqing FOHOW“ hoiab väga edukalt ära hüperlipeemia (rasvade liigsisaldus veres) teket ja parandab hüperlipeemiahaigete seisundit. Ta on abivahendiks maksa rasvumise, hüpertoonia ja üldrasvumise ravimisel.

Suukaudne eliksiir „Sanqing FOHOW“ on välja töötatud Tervistavate Tootede TUI [Yu De] ekspertide poolt. Toode on efektiivne, puhastab optimaalselt seedetrakti, omab unikaalset võimet väljutada toksiine. Alandab vere tihedust ja viskoossust, puhastab verd liigsetest kahjulikest rasvadest.
Reguleerib Yin-Yang tasakaalu organismis, taastab vastavalt vajadusele kas Yin või Yang energiat. Puhastab organismi, laastamata seda.

Näidustused: kõhukinnisus, gastriit, enteriit, hüperlipeemia ja muud selle haigusega seotud sümptomid; vistrikud, lööve, pigmendilaigud; aitab äkiliste meeleolumuutuste ja ebameeldiva suulõhna korral.

Hiina vanasõna ütleb: kui tahad elada kaua, siis hoia oma soolestik puhtana, kui aga tahad elada väga kaua, siis hoia soolestik tühjana!

Tooted kategoorias