Siiditekk turmaliiniga

Siiditekk turmaliiniga

Tekstiil

Toote omadused: 1) toote kattematerjal – tensel 2) koostisesse kuulub looduslik siid koos kiududega, millel on infrapunase kiirguse ja ioniseeritud osakeste eraldamise toime 3) välise materjali unikaalne sõlmeline muster Toote kattematerjal: tensel 60%, pikakiuline puuvill 40% Meeldivalt kerge, soe ja õhuline

800.00 EUR

Kirjeldus

Toote kirjeldus
Selle toote koostises on naturaalne siid koos kiuga, millel on infrapunase kiirguse eraldamise toime. Looduslik siid ja tensel on teki peamised toorained. Kõik materjalid on läbinud põhjalikud katsetused ja testimised ning vastavad tekstiilitööstuse nõudmistele ning neil on inimese organismile tervendav mõju. 

Toote iseloomustus 

1. Tensel on uut tüüpi looduslikust toorainest kiud, mida toodetakse keerulise nanotehnoloogia abil kõrgekvaliteetsest tselluloosist. Seda saadakse eukalüptipuu noortest võrsetest ja kasutatakse voodipesu valmistamisel. Tensel on hüpoallergiline (allergia all kannatavad inimesed saavad seda kasutada), ökoloogiliselt puhas, bakteriostaatiline - s.t. bakterite kasvu ja paljunemist pidurdav ja inimese organismile absoluutselt ohutu. Ta on tugev ja elastne materjal, ega kaota neid omadusi isegi peale korduvat pesemist. 

2. Siidi valmistatakse „vedelikust“, mida eraldab siidiuss kookoni kudumisel. See „vedelik“ hangub ja moodustab pika niidi, mis on esimene inimese poolt kasutatav loomset päritolu kiud. Looduslik siid on kerge, pehme ja peenikene naturaalne kiud, mida tuntakse ka kui „inimese teine nahk“, kuid ametialases kõnepruugis kui „keiserlik kiud.“ Naturaalne siid on peenikene looduslik proteiin-kiud, mille struktuur on 87% ulatuses sarnane inimese nahale.

See sisaldab inimorganismile vajalikke aminohappeid, sellel on ainulaadne omadus imada niiskust ja olenevalt aastaajast ning ümbritsevast temperatuurist ka seda reguleerida. Siid on ainulaadne materjal, millest toodetakse kõrge kvaliteediga eksklusiivseid tooteid. Seda loetakse kvaliteetseks ja hinnaliseks looduslikuks materjaliks. Siidist riided on pehmed ja neid on meeldiv kasutada. Nendel on hea hingavus ja suur õhuvahetusvõime, mis kaitseb ihu ega kutsu esile nahaärritust. Siidil on antistaatilised omadused ning sellest valmistatud riideid on mugav kanda.  

3. Teki kokkupuutel kehaga tekib nii piesoelektriline kui piesotermiline reaktsioon, mille tulemusena eraldab tekk infrapunaseid kiiri pikkusega 4-14 mikronit ja negatiivselt laetud ioone (ehk värske õhu anioone). Infrapunaste kiirte kiirgusjõud on üle 86%, mille tulemusena kiireneb inimese kehas mikrotsirkulatsioon (väiksemate veresoonte ehk kapillaaride vereringe) ja ainevahetusprotsessid. Anioonid teevad õhu puhtamaks ja leelistavad organismi ph-taset.  

Toodet soovitatakse inimestele, kellel on väikesed tervisehäired (haiguste-eelne seisund), samuti tervetele inimestele.
Siiditeki möödud: 150 см x 215 см 

Kuidas pesta.
 
Lubatud on nii käsi- kui masinpesu. EI SOOVITATA kasutada leeliselist seepi, granuleeritud pesupulbreid jne, vajalik vedel õrnatoimeline looduslik pesemisvahend. Masinpesu soovitatakse tavalisel re˛iimil 30°С juures. Mitte kasutada pesuvalgendit. Teki kuivatamisel mitte pöörata seda pahempidi, mitte aurutada ega triikida. Kuivatamine peab toimuma rippuvas asendis värske õhu käes. 

Kuidas kuivatada. Riputada tuulutatavasse kohta nii, et otsene päikesevalgus sellele ei langeks.
Hoiutingimused. Asetada õhuaukudega kotti, milles on putukatõrjevahend.

Tooted kategoorias