Õlaliigeste ravivööd aroomikiibiga

Õlaliigeste ravivööd aroomikiibiga

Терапевтические меры

Tervendavad õlaliigeste vööd muudavad täeilikult ettekujutust traditsioonilisest moksateraapiast - tänu aroomikiibi ja pikalainelise infrapuna kiirguse koosmõjule soojenevad võimsalt meridiaanidel ja kollateraalidel (lisa- ehk kõrvalveresoontel) asuvad bioloogiliselt aktiivsed punktid, paraneb vereringe ja mikrotsirkulatsioon, kõrvaldatakse lihasväsimus, suureneb raku aktiivsus ja aktiveeruvad organismi metabolismi (ainevahetuse) protsessid. Tootes on kasutatud spetsiaalset aroomikiipi, mis on valmistatud kõrgkvaliteetsest koirohu moksast, seda on mugav hoiustada, kerge uuega välja vahetada. Tänu kahele soojendavale toimele käivitatakse koirohu aktiivsed koostisosad, mis mõjutavad liigeste piirkonda. Toode sobib ideaalselt vähenenud immuunsusega keskeas ja vanematele inimestele, kliimaseadmetega siseruumides palju aega veetvatele kontoritöötajatele, sporditraumade järgselt taastumise etapil olevatele inimestele. Kasutamine: vereringehäired, liigesevalu, keha väsimus ja nõrkus, sporditraumad.

390.00 EUR

Kirjeldus

Kasutamine

Vereringehäired. Hajutab külma, kergendab reumavalusid, puhastab energiakanalid, parandab vereringet, eemaldab verepaised.

Liigesevalu. Kergendab liigesevalu reuma, artriidi, sünoviidi (vesi põlves), osteofüüdi (luukasvis) ja muude liigeste haiguste korral.

Keha väsimus ja nõrkus. Kergendab peavalu, kõrvaldab raskuse peas, kõrvaldab silmade väsimuse, alandab vererõhku.

Sporditarumad. Kergendab valu pehmete kudede ägedate ja krooniliste traumade ning lihasvigastuste korral.

Tooted kategoorias