Puuviljapasta "Fohow Meigui" (roosipasta)

Puuviljapasta "Fohow Meigui" (roosipasta)

Organismi puhastus

Puuviljapasta “Fohow Meigui” (Fohow Roos) stimuleerib kasuliku mikrofloora kasvu soolestikus. „Seedetrakti väike medõde“ sobib kõigile sünnist surmani. Reguleerib seedemahla sekretsiooni Ergutab seede- imendumisprotsessi Kaalu alandamiseks, suhkru asemel Omab kosmeetilist efekti sh. lahustab pigmendilaike, teeb naha pringiks Puhastab soolestikku, viib šlakid välja Aitab kõhulahtisuse- ja kinnisuse korral, allergiate puhul Kasutada halva suu- ja higilõhna korral Kasutada düsbakterioosi korral Aeglustab organismi vananemist

15.00 EUR

Kirjeldus

Originaalnimetus – roosi oligosahhariidid. Oligosahhariidid on uued organismi tervendavad suhkrud. Toote koostisosadeks on roosiõite ekstrakt, oligosahhariidid, stahhioos jt. Maitse on meeldiv, efektiivsus märkimisväärne. Kasutatakse tervistamiseks, kuid võib kasutada ka toiduks suhkru asemel. Võib kasutada regulaarselt.
Inimese seedekulglas kasuliku mikrofloora tähtsamad esindajad on bifidobakterid, kelle ülesandeks on mikroökoloogiline regulatsioon. Nad aktiviseerivad toitainete omastamist soolestikus, tõstavad immuunsust, ravivad kõhukinnisust ja kõhulahtisust ja on kasutatavad ka nende profülaktikaks, vastutavad rasvade taseme alandamise eest veres, aeglustavad soolestiku patogeense floora ja roiskbakterite paljunemist, lagundavad kantserogeenseid aineid jm. Juba mõni tund pärast sündimist hakkavad imiku soolestikus tekkima bifidobakterid. 1 -2 nädala pärast asuvad bifidobakterid soolestikus absoluutse liidri positsioonile, ja see ongi üheks imikute kõrge immuunsuse peapõhjuseks. Aastatega bifidobakterite hulk organismis kahaneb, tekib tühjus, kuid loodus tühja kohta ei salli. Nii hakkavadki soolestikku tükkima mitmesugused patogeensed bakterid.

Kuidas on võimalik aktiviseerida bifidobakterite elutegevust täiskasvanud inimese organismis ja stimuleerida nende bakterite paljunemist? Selleks töötasid teadlased bifidobakterite jaoks välja spetsiaalse toitaine – bifidofaktori. Seda toitainet inimorganism ei seedi ega omasta. Manustamisel satub see toitaine otse seedetrakti, kus ta valikuliselt stimuleerib bifidobakterite kasvu ja aktiivsust. Nii saavutatakse bifidobakterite jagunemise autostimulatsioon, mis tõstab vastupanuvõimet patogeense floora agressioonile ja vähendab haigestumise riski. Bifidofaktor tagab bifidobakterite arvukuse kasvu. Teadlased on nimetanud seda preparaati austavalt „viienda põlvkonna tervendavaks tooteks“.

Puuviljapasta (roosisiirupi) „FOHOW MEIGUI“ peamised komponendid

Stahhioos kujutab endast tetroosi struktuuriga fruktoos – glükoos – galaktoos – galaktoos. Kuulub raskesti omastatavate suhkrute hulka. Manustamisel satub otse seedetrakti, kus temast toituvad bifidobakterid ja muu kasulik mikrofloora. Stahhioosi tervendav toime seisneb bifidobakterite paljunemise stimuleerimises ja soolestiku üldseisundi parandamises. Stahhioos aktiviseerib soolestikus sisalduvate rasvhapete teket, suurendades nii seedetrakti happesust, mille tulemusena aeglustub roiskumisproduktide ja kolesteroolide teke.

Oligosahhariidid. Aktiviseerivad soolestiku kasulikku mikrofloorat, leevendavad situatsiooni kõhukinnisuse korral, kaitsevad maksa, alandavad kolesteroolide taset veres, stimuleerivad vitamiinide tootmist organismis. Hea vahend jämesoolevähi profülaktikaks.

Roosiõite ekstrakt. Vanaaja arstid hindasid roosi väga kõrgelt.
Iidne traktaat „Hiina koondfarmakopöa“ väidab, et roos „korrastab eluenergiat, kõrvaldab negatiivsed emotsioonid, aitab maksa-ja maovalude ning reumaatilise artriidi, aga ka vereköhimise, menstruaaltsükli häirete, mädaverise valgevooluse, mädase-verise kõhulahtisuse, düsenteeria, mürgituste jm sümptomite korral.

Tooted kategoorias