Eliksiir "Fohow Oral Liquid"

Eliksiir "Fohow Oral Liquid"

Tervise taastamine, Regulatsioon

Peroraalne (suukaudune) *eliksiir FOHOW – KORDITSEPS*on välja töötatud Hiina Traditsioonilise Meditsiini ja Farmaatsia Teadusliku Uurimise Instituudi rektori, „kaasaja imperaatorite arsti“, professor Tan Yuchzhi juhendamisel. Toote väljatöötamisel on lähtutud imperaatorliku perekonna traditsioonilisest retseptist, rakendatud on kaasaegseid molekulaartehnoloogiaid, sh krüoekstraheerimist ja rakumembraani subnanomeetrilist lõhustamist.

Täna ostes saad toodet topelt!

30.00 EUR

Kirjeldus

Eliksiiri peamised koostisosad:

1. *Hiina Korditseps.* Kõrvuti ženšenni ja pantidega kuulub korditseps hiina traditsioonilise meditsiini (HTM) „pärlite kolmikusse“.

Korditsepsi ümbritsevad müüdid ja salapära, Ta on tõeline HTM ja farmakoloogia pärl. Korditseps on ühtaegu nii taim kui loom. Traditsiooniliselt nimetatakse teda putuk-taimeks. Hiina korditsepsi elutsükkel kulgeb nii maa peal kui maa all, nii suvel kui talvel, mitu hooaega järjest.

HRV-s kasvavate maarohtude ja ravimtaimede ravimiteaduslikus kogumikus on öeldud: „Korditseps siseneb kahte meridiaani – kopsude meridiaani ja neerude meridiaani“. Ammustest aegadest on korditsepsi kasutatud köha ja astma, neerupuudulikkuse ja organismi üldise jõuetuse puhul. Eriti häid tulemusi on saavutatud bronhiidi, kroonilise kestva köha, organismi üldise nõrkuse, haigustele vastuvõtlikkuse, meeste impotentsuse jm. tervendamisel.

„Hiina koondfarmakopöa“: korditseps on omaduste poolest magus ja soe; talle on omane soodne toime kopsudele ja neerudele, taastab seemet ja luuüdi, peatab verejooksu, kõrvaldab niiskuse, tervendab vereköhimist, köha, neerupuudulikkust, sadu haigusi ja puudulikkusi

„Kaasaegne rakenduslik farmakoloogia“: „Tervendab tuberkuloosi, ealist nõrgamõistuslikkust, kroonilist köha, astmat, vereköhimist, öist higistamist. Samuti kasutatakse verevaesuse, mitmete puudulikkuste, spermatorröa, ealise ülejahtumise, liigse pisaravoolu jm. korral“.

2. *Linchzhi,* e. „surematute pühakute rohi“. Ammustest aegadest peale on Linchzid kasutatud tervendajana saja haiguse ja saja sündroomi korral. Tihtipeale äratati tema abil sõna otseses mõttes inimesi surnust ellu. Linchzhi tõstab organismi immuunsust ja tugevdab tervist. Temast on abi mitmete selliste haiguste korral, mis raskesti alluvad muudele ravimeetoditele. Kuni tänase päevani on Linchzhi ainuke THM (Traditsioonilise Hiina Meditsiini) käsutuses olev naturaalne preparaat, mis on võimeline sisenema inimorganismi kõigisse viide peameridiaani (Süda, Maks, Kopsud, Põrn, Magu).

Viimastel aastatel on tunduvalt sagenenud vähki haigestumine. Samas kasutatakse vähi ravimisel peamiselt selliseid meetodeid ja preparaate, mis on suunatud vähirakkude jagunemise ja kasvu pidurdamisele. Paraku ilmnevad selliste vahendite ja meetodite kasutamisel mitmed kahjulikud kõrvalnähud. Linchzhi aitab ära hoida kõrvalnähtusid ning suurendab samal ajal ravi efektiivsust. On kindlaks tehtud, et Linchzhi sisaldab märkimisväärses koguses Linchzhi hapet ja orgaanilist germaaniumi, mis on võimelised hävitama vähirakke. Linchzhi suudab peatada vähirakkude metastaaside levikut, pärsib valuaistinguid, pikendab eluiga. Tänapäeval loetakse Linchzhid üheks efektiivseimaks naturaalseks vähivastaseks ravimiks. 

Kogumikus „Linchzhi – kaasaegsed uurimused“ juhitakse tähelepanu järgmistele asjaoludele: Linchzhist saadakse kompleksaineid, mille koosseisu kuulub 4 liiki monosuhkruid ja 18 liiki aminohappeid, mis on võimelised pärssima sarkoomi S180 rakkude kasvu kuni 87,6%, kusjuures kolmandik vähirakkudest hävivad täielikult.

Peroraalse eliksiiri FOHOW kõrge efektiivsuse tagab esmaklassiline tooraine + kaasaegne tehnoloogia (krüoekstraheerimine) + kõige hinnalisem komponent korditsepsi mütseel + rakumembraani subnanomeetriline lõhustamine, mis teeb võimalikuks toote peaaegu sajaprotsendilise omastatavuse.

Tootele on andnud positiivse hinnangu miljonid tarbijad. Esile on tõstetud eliksiiri 8 peamist toimet:

1. Tõstab organismi immuunfunktsiooni. Korditsepsi polüsahhariidid on kõrge kvaliteediga kaasaegsed immuunregulaatorid.
Linchzhid ja korditsepsi sisaldav eliksiir FOHOW tõstab raku- ja humoraalset immuunsust, so. avaldab toimet mõlemale funktsioonile. Stimuleerib lümfotsüütide kasvu, suurendab immunoglobuliini ja komplemendi sisaldust, indutseerib interferoonide kasvu. Tõstab NK-rakkude aktiivsust, immuunsüsteemi organite (harknääre, põrn, maks) osakaalu, suurendades seega organismi vastupanuvõimet mitmesugustele haigustele. Eriti soovitatakse eliksiiri neile, kes on haiguse läbi põdenud ja on taastumisstaadiumis, samuti nõrga tervisega, sageli põdevatele ja nõrga vastupanuvõimega inimestele. Külmetushaiguste korral on efektiivsus kuni 90%, palavikuhaiguste korral kuni 61%.

2. Vähi profülaktika ja taastumine haigusest.
Eliksiir sisaldab Linchzhi polüsahhariide (lentinaan), korditsepsihapet, uridiini, adeniini, triterpeeni, polüpeptiide, glükopeptiide, fermente, valke, hulgaliselt aminohappeid, vitamiine B1, B2, B12 ja K, alkaloide jm. organismile kasulikke komponente, samuti kaaliumi, naatriumi, kaltsiumi, magneesiumi, rauda, vaske, mangaani, seleeni jt. mikroelemente, millele on omane kõrge bioaktiivsus.

Linzhzhi ja korditsepsi mütseelid stimuleerivad toimivate, nn. LAK- rakkude e. lümfokiin aktiveeritud rakkude aktiivsust, mis „ärkavad“ T-rakkude , M8 makrofaagide, NK-rakkude killerite, lümfotsüütide ja rakufaktori mõjul.
Retikulo-endoteliaalsüsteemi bioaktiivse liikuvuse suurendamise ja vähirakkude hävitamise teel saavutatakse kontroll kasvaja suurenemise üle kuni kasvaja vähenemiseni välja. Konkreetselt väljendub see järgmises:

1) elavdab ja aktiviseerib organismi toimivaid rakke, suurendab organismi võimalusi võitluses kasvajaga (kasvaja mürgitamine, lahustamine), kutsub esile rakufaktori sünteesi ja sekretsiooni, garanteerib organismi rakkudele tervise;

2) inhibeerib (pidurdab) immuundepressantide tootmist vähirakkude poolt, teeb nad kättesaadavaks immuunsetele killer-rakkudele, taastab ja suurendab organismi tundlikkust vähirakkude suhtes, tugevdab immuniteedi vähivastast funktsiooni. Puhastab vabadest radikaalidest, kutsub esile rakugenoomi korduvmutatsiooni, sh. vähirakkude reguleeritava suremise protsessi. Aktiviseerib luuüdi rakke valgu, DNA ja RNA sünteesimiseks; kiirendab luuüdi rakkude paljunemist jagunemise teel, suurendab luuüdi vereloomefunktsiooni.

3) Linzhzhi hape hävitab vähirakke. Loomkatsed on näidanud, et eliksiiril on tugev pidurdav (inhibeeriv) toime paljudele siirdatud kasvajaliikidele.  

*Eliksiiri FOHOW vähivastane funktsioon*.

Parandab ravitulemusi. Preparaadi manustamine kiiritus-ja keemiateraapia järgselt pärsib vähirakke, kusjuures keemiateraapia efektiivsus suureneb 68,3-76,5%, kiiritusravi efektiivsus suureneb 26,5-33,9% .

Annab võimaluse organismi tervendamiseks vähist – toob meeleheitel ja konservatiivsed patsiendid raviprotsessi tagasi. Preparaadi manustamine pärast vähioperatsiooni kiirendab taastumist ja haavade paranemist.

Vähendab toksilisi kõrvalnähtusid, sh. pärast kiiritus-ja keemiaravi; kergendab olukorda luuüdi funktsiooni languse korral. Kuni 82,6-86,3% patsientidest on leukotsüütide näitajad normi piires; 52,8-67,5% patsientidest puuduvad oksendamisnähud, teistel oksendamine lakkab 1-3 päeva jooksul; 16,5-25% patsientidel lakkab juuste väljalangemine; 98% patsientidest normaliseerub toitumine ja uni.

On täheldatud tunduvat elukvaliteedi paranemist kogu haigusperioodi jooksul – paraneb patsientide söögiisu, uni ja meeleolu, suurenevad jõuvarud. 92% patsientidest lähevad lümfotsüütide näitajad normi piiridesse, 58%-l läheb üle kõhukinnisus, 73% -l nõrgenevad valuaistingud, 65% lamavatest haigetest hakkavad voodist tõusma ja liikuma.

Pikeneb eluiga. Kõigil patsientidel, kes võtavad haiguse kestel eliksiiri, pikeneb varemalt prognoositud eluiga.

3. Reguleerib organismi hingamissüsteemi haigusi.
Eliksiiril on suurepärane valuvaigistav toime trahhea silelihasele, ta tervendab astmat ja köha, omab rögalahtistavat toimet; antiseptiline ja põletikuvastane toime; peatab nakatumisprotsessi, tõstab organismi vastupanuvõimet mitmesugustele hingamisteede haigustele, annab häid tulemusi kroonilise bronhiaalastma korral.

4. Kaitseb maksa.
Eliksiir FOHOW on antioksüdant. Ta kaitseb maksa, aktiviseerib maksa ainevahetust ravimite ja toksiinide suhtes, säilitab maksarakkude struktuuri, tõstab maksa taastumisvõimet ja funktsiooni.

Eliksiir FOHOW stimuleerib kahjustatud rakkude taastumist viirusliku hepatiidi korral kuni 83%, annab häid tulemusi maksapõletiku, maksa skleroosi ja B- hepatiidi juhtudel.

5. Südame-ja ajuveresoonkonna haiguste korral.
Eliksiiril on kahene regulatiivne funktsioon vererõhu suhtes. Ta lõdvestab efektiivselt koronaararterit, laiendab kapillaarveresooni, parandab mikrotsirkulatsiooni, alandab kolesterooli ja rasvade sisaldust veres, hoiab ära trombide teket, stimuleerib vereringet, kaitseb müokardi hemodefitsiidi eest, oluliselt vähendab aterosklerootiliste naastude teket. On suurepärane abistav ja profülaktiline vahend isheemia, müokardi emodefitsiidi,stenokardia (rinnaangiini), ateroskleroosi, hüpo- ja hüpertoonia, hüperlipeemia, entsefallotroofia korral.

6. Kasutatakse diabeedi profülaktikaks ja taastumiseks.
Eliksiiril on madal suhkrusisaldus. Ta aitab kaasa glükoosi ainevahetusele, alandab veresuhkrust tingitud insuliini konsistentsi seerumis, aitab suhkruhaigusest põhjustatud isheemia, hüpertoonia jm korral. On võimeline taastama patoloogilisi glomeeruleid; omab nii ravivat kui taastavat toimet nefriitide, neerupuudulikkuse, ureemia korral.

7. Avaldab regulatiivset toimet kesknärvisüsteemile, parandab une kvaliteeti, on efektiivne kliimaksiga seotud sümptomite korral.
Eliksiir rahustab närve, vaigistab valu, aitab unetuse, mäluhäirete, pearingluse, üldise jõuetuse, ristluuvalude, põlvevalude ja muude valusündroomide, aga ka impotentsuse ja spermatorröa korral, kusjuures efektiivsus on kuni 96%. Peale selle annab väga häid tulemusi klimakteeriumiga seotud komplekssümptomite korral, nagu üldine neuroos, kerge ärrituvus, halb uni ja unetus, endokriinsüsteemi disbalanss jm.

8. Aitab üleväsimuse ja alkoholi liigtarbimise korral, toimib nagu detoksikant.
Üleväsimuse võib esile kutsuda ülemäärane koormus sporditreeningul või raskustest, mis põhjustab lipiidide ülehapendumise. Eliksiir FOHOW viib organismist välja vabu radikaale, kõrvaldab lipiidide ülehapendumise põhjused ning aitab sel moel kaasa mitte ainult organismi taastumisele üleväsimusest, vaid võimaldab edukalt vältida kurnatuse teket.

Alkoholivastane toime.

Eliksiir *FOHOW*. Kui palju kasulikku ühes karbis?!

Töö öises vahetuses või autoroolis võib kergesti põhjustada liigväsimust. Ühest karbitäiest tootest piisab, et väsimusest jagu saada. Preparaat sobib ka suure treeningkoormusega sportlastele.

Eliksiiri koostisesse kuuluv Linchzhi rahustab närvisüsteemi. Üks pudelike eliksiiri parandab Teie une kvaliteeti.
Märkimist väärib see fakt, et eliksiiri ergutavat toimet ei põhjusta hormoonid ega kofeiin. Neid aineid eliksiiri koostises ei ole.  Selline kahetine toime ilmneb tänu preparaadi regulatiivsele toimele, millega viiakse tasakaalu organismi kõik süsteemid – see on kahesuunaline regulatsioon.

Eliksiir avaldab kahest regulatiivset toimet ka vererõhule ja veresuhkrule.

Aitab külmetuse korral. Külmetushaiguse algstaadiumis aitab preparaat väga kiiresti kõrvaldada haiguse sümptomid ning ära hoida haiguse ägenemise.

Eliksiir FOHOW on ideaalne kombinatsioon iidsest traditsioonilise hiina meditsiini (THM) retseptist ja kaasaegsetest teaduslikest tehnoloogiatest. Hiina meditsiin teeb panuse komplekssele, üldisele regulatsioonile, pidades oluliseks minna tagasi algusesse ning kõrvaldada haiguse põhjus.

Lääne tervishoiu peamine tähelepanu on suunatud organismi „puhastamise“ funktsioonile ja organismi ressursside (vitamiinide, mineraalide) „taastamisele“. Kuid Läänes ei mõisteta, ei omistata tähtsust sellisele imele, nagu seda on regulatiivne funktsioon. „Regulatsioon“on hiina traditsioonilise meditsiini ja ravimiteaduse võtmesõna, tema põhialus ja kõige tähtsam funktsionaalne saladus. Regulatsiooni abil saavutatakse organismis tasakaal loodusjõudude – puu, tuli, maa, metall, vesi – vahel, inimkeha sisemiste süsteemide vahel, viiakse tasakaalu „sisemine kosmos“, saavutatakse Yin ja Yang energiate tasakaal.


Tooted kategoorias