Ajukapslid "Linchzhi" Ganoderma

Ajukapslid "Linchzhi" Ganoderma

Tervise taastamine, Regulatsioon

*Linchzhi *kapslite peamisteks koostisosadeks on Linchzhi askospooride pulber ja hiina Korditsepsi e. hiina kedristõlviku (Cordyceps sinensis) mütseeliumi pulber. Nanotehnoloogia abil on lähtekomponenentide rakumembraanid lõhustatud, mis on oluliselt tõstnud toote efektiivsust. Kapslite põhikomponendid: 50% Hiina vaabiku – Linchzhi mütseeli pulbrit , 30% Korditsepsi mütseeliumi pulbrit, 20% Linchzhi askospooride pulbrit.

20.00 EUR

Kirjeldus

*1. Linchzhi* on hiina traditsioonilise farmakoloogia auväärne esindaja, mis rahvasuus kannab nime „Linchzhi rohi“ või „surematute pühakute rohi“. Kasvab metsikus looduses ning kogub endasse Taeva ja Maa salapärast väge. Ammustest aegadest peale on Linchzhid kasutatud tervendajana saja sündroomi ja saja haiguse puhul, sellepärast nimetataksegi teda „surematute pühakute rohuks“. Tihtipeale äratati Linchzhi abil sõna otseses mõttes surnud ellu.

Linchzhi tõstab organismi immuunsust ja tugevdab tervist. Temast on abi mitmete selliste haiguste korral, mis raskesti alluvad muudele ravimeetoditele. Kuni tänase päevani on Linchzhi ainuke THM (traditsioonilise hiina meditsiini) käsutuses olev naturaalne preparaat, mis on võimeline sisenema inimorganismi viide peameridiaani (Süda, Maks, Kopsud, Põrn, Magu).
Viimastel aastatel on tunduvalt sagenenud vähki haigestumine. Samas kasutatakse vähi ravimisel peamiselt selliseid meetodeid ja preparaate, mis on suunatud vähirakkude jagunemise ja kasvu pärssimisele. Paraku ilmnevad selliste vahendite ja meetodite kasutamisel mitmed kõrvalnähud.

Linchzhi hoiab ära kõrvalnähtude tekke ning suurendab samal ajal tervenemise efektiivsust. On kindlaks tehtud, et Linchzhi sisaldab märkimisväärses koguses Linchzhi hapet ja orgaanilist germaaniumi, mis on võimelised hävitama vähirakke. Linchzhi suudab peatada vähirakkude metastaaside levikut, pärsib valuaistinguid, pikendab eluiga. Tänapäeval loetakse Linchzhid üheks efektiivseimaks naturaalseks vähivastaseks vahendiks.

*2. Hiina korditseps*. Kõrvuti ženšeni ja pantidega (hirvepulli sarved) kuulub Korditseps „HTM pärlite kolmikusse“. Eriti väärtuslikuks peetakse hiina korditsepsi, mille levialad paiknevad HRV lääneosas, Tiibeti kõrgmäestikus ja Zinghai-Tiibeti platool. Korditsepsi ümbritsevad müüdid ja salapära, ta on tõeline HTM ja farmakoloogia pärl. Korditseps on ühtaegu nii taim kui loom. Traditsiooniliselt nimetatakse teda putuk-taimeks. Hiina korditsepsi elutsükkel kulgeb nii maa peal kui maa all, nii suvel kui talvel, mitu hooaega järjest.
HRV-s kasvavate ravimtaimede ravimiteaduslikus kogumikus on öeldud: „Korditseps siseneb kahte meridiaani – kopsude meridiaani ja neerude meridiaani . Tervendab sajast haigusest“! Ammustest aegadest on korditsepsi laialdaselt kasutatud köha ja astma, neerupuudulikkuse ja organismi üldise jõuetuse puhul. Eriti häid tulemusi on saavutatud bronhiidi, kroonilise kestva köha, organismi üldise nõrkuse, haigustele vastuvõtlikkuse, meeste impotentsuse, prospermia jm ravimisel.
Vanad hiina klassikalise meditsiini allikad sisaldavad küllaltki palju andmeid korditsepsi kohta.
„Hiina koondfarmakopöa“: korditseps on omaduste poolest magus ja soe; talle on omane soodne toime kopsudele ja neerudele, taastab seemet ja luuüdi, peatab verejooksu, kõrvaldab niiskuse;
„Uus koondfarmakopöa“: korditseps on magusavõitu, stabiilne, kasulik neerudele, peatab verejooksu, kõrvaldab niiskuse ja köha sümptomid.
HRV ravimiteaduslikus kogumikus öeldakse: „Tervendab kopsupuudulikkust, vereköha, köha, neerupuudulikkust, prospermiat, spermatorröat, sadu haigusi ja puudulikkusi“.
Traktaadis [Yao-sin-kao] märgitakse: „maitse magusavõitu, kvaliteet soe, taastab seemet, on soodne elusainele, eriti taastab „elu väravaid“.
„Kaasaegne rakenduslik farmakoloogia“: Ravib tuberkuloosi, ealist nõrgamõistuslikkust, kroonilist köha, astmat, vereköha, öist higistamist. Samuti kasutatakse verevaesuse, mitmete puudulikkuste, spermatorröa, ealise ülejahtumise, liigse pisaravoolu jm korral.

*3. Linchzhi askospoorid* sisaldavad hulgaliselt aminohappeid, polüpeptiide, polüsahhariide, vitamiine, bioloogilist leelist, orgaanilist germaaniumi ja muid kasulikke koostisosi. Vähihaigetel parandab preparaat kiiritus- ja keemiateraapia ning operatsioonide taluvust, võimaldab tunduvalt kergemini taluda leukotsüütide arvu langust veres ja söögiisu puudust, mis võivad ilmneda operatsioonide või kiiritus- ja keemiateraapia tagajärjel. Parandab vähihaigetel organismi immuunfunktsioone, tõstab organismi vastupanuvõimet vähihaigustele.
Linchzhi FOHOW kapslitele on iseloomulik kahekordne summaarne efekt – nii Linchzhi kui hiina Korditsepsi toime, mis aeglustab kasvajate arenemist, tugevdab südant, kaitseb maksa, reguleerib vererõhku, alandab suhkrusisaldust veres, vähendab väsimust, aeglustab vananemisprotsessi, avaldab rahustavat toimet, parandab une kvaliteeti, tugevdab keha, stimuleerib seemne produktsiooni, taastab nii seest kui väljast, aitab organismil jääda kaua nooreks.
Soovitatakse kesk- ja vanemas eas inimestele, neile, kelle tervis on haiguse tagajärjel nõrgenenud, operatsioonijärgse taastumisperioodi ajal, keemiateraapia korral.

Tooted kategoorias