Vesinikurikka vee aktivaator YANG SHENG H2

Vesinikurikka vee aktivaator YANG SHENG H2

Ilu ja Tervis

Mis on vesinikurikas vesi? Jaapanis sai vesinikuga rikastatud vesi nimeks „vesinikvesi“. Tänu kaasaja teaduslik-tehnilistele saavutustele tekkis võimalus lahustada vesinik vees, mille tulemusena moodustus vesinikuga rikastatud vesi. Lihtsamalt öeldes hüdreeritud vesi – see on kõrge vesiniku koostisega vesi. Vesinik on üks võimsamaid looduslikke antioksüdante. See tungib takistusteta rakkudesse, jõudes tuuma, mitokondritesse ja teistesse piirkondadesse. Vesinik neutraliseerib valikuliselt kahjulikud vabad radikaalid ja hoiab ära nende moodustumise. Võrreldes teiste antioksüdantidega on vesinik oma toimelt tõhusam C-vitamiinist 176 korda, katehhiinist 290 korda, E-vitamiinist 431 korda, koensüüm Q10-st 863 korda. Vesinikul on valikuline antioksüdatiivne toime, see aktiveerib rakke ja stimuleerib ainevahetust. Vesinik (H2) ühineb meie kehas asuva agressiivse hapnikuga, reageerib sellega ja viib selle kehast välja vee kujul (H20).

300.00 EUR

Kirjeldus

Vesinikurikka vee  aktivaatori YANG SHENG H2 iseärasused

1. Stiilne ergonoomiline disain, mugav kasutamine.

2. Vesinikuga rikastatud vesi on valmis 5 minutit peale töörežiimi aktiveerimist.

3. Seade stabiliseerib elektrivoolu automaatselt, mis võimaldab vesinikuga rikastada mis tahes vett – piisab sellest, et ta vastaks joogivee sanitaarstandardile.

4. Vesiniku eraldamiseks hapnikust kasutatakse SPE¹ elektrolüüsi tehnoloogiat. Osooni ja loorgaasi eemaldamiseks on seade on varustatud atmosfääri avaga, mis tagab kõrge ohutuse.

5. Seade on kaasaskantav. Seda saab kasutada mitte ainult kodus, vaid ka ärireisil, kontoris ja ükskõik millises muus kohas. Te võite janu kustutada tervisliku vesinikuga rikastatud veega ükskõik kus ja ükskõik millal.

6. Klaasi laaditakse alalisvoolu adapteriga, mille madalpinge on -15V (ohutu pinge, mis võimaldab seadet kasutada maailma ükskõik millises riigis).

KASUTAMINE
1. Täitke klaas destilleeritud, mineraal- või puhastatud veega ja sulgege kaas (soovitatav veetemperatuur mitte üle 50° C).

2. Vajutage kergelt klaasi esiküljel asuvat toitenuppu.

3. Pärast vee rikastamist vesinikuga kustub sinine märgutuli. Vesi on joomiseks valmis.

4. Soovitatav on juua vett poole tunni jooksul pärast selle rikastamist, kuna aja jooksul vesinik lendub.

5. Laadija ühenduspesa asub klaasi tagaküljel. Laadimise ajal süttib punane märgutuli, peale  laadimise lõppu muutub see roheliseks. Ligikaudne laadimisaeg on 2–3 tundi.

SEADME HOOLDAMINE

1. Täitke klaas veega 5-15 minutiks, selle aja jooksul raputage klaasi mitu korda ja valage töödeldud vesi välja. Loputage klaas uuesti puhta veega.

2. Esimesel paaril kasutamisel on vesiniku tootmine vähem väljendunud, edaspidi vesiniku tootmine suureneb.

3. Klaasi liigutamise või kandmisee ajal tuleks laadimine välja lülitada.

4. Kasutage laadimiseks originaalset laadijat.

5. Ärge asetage klaasi vette.

6. Vee lisamisel generaatorisse veenduge, et kolb ja põhiseade oleks tihedalt kinni ja vesi ei imbuks välja.

7. Et vältida liigset siserõhku ja toote kahjustamist, ärge rikastage ühte ja sedasama vett rohkem kui 2 korda järjest.

8. Kui klaasi pikema aja jooksul ei kasutata, on vaja aku jõudluse tagamiseks seda üks kord kuus laadida.

9. Kasutage sanitaarstandarditele vastavat joogivett.

10. Rangelt on keelatud kasutada mingeid teisi vedelikke peale puhta vee, mineraalvee ja puhastatud vee (näiteks gaseeritud joogid, tee, mahl, kohvi, alkohol, sojapiim jne). 


Tooted kategoorias