Hügieenisidemed

Hügieenisidemed

Ilu ja Tervis

Funktsionaalsed hügieenisidemed on raviefektiga, enesediagnostika testiga, ioniseeritud hõbeda nano osakestega, omavad kauginfrapuna kiirguse efekti, genereerivad anioone. Rahvusvaheline kvaliteedisüsteemi sertifikaat ISO 9001:2000 - toodang vastab kõikidele maailmas kehtivatele toodangu kvaliteedi ja ohutuse kriteeriumitele. Kasutatavad materjalid: täiteaine kolm ühes mittekootud materjal, kõrgmolekulaarne kompositsiooniline paber ,,hingav” kile, mittetolmav paber, toiduainetööstuses kasutatav viskoos.

21.00 EUR

Kirjeldus

Hügieenisidemed on pakendatud keskkonnaohutusse toiduainetööstuse toodangu pakendamiseks kasutatavasse fooliumisse. Pakk on varustatud liimja klapiga: seda on kerge avada ja sulgeda. Kõik hügieenisidemed on eraldi hermeetiliselt pakendatud. See tagab absoluutse kaitse väikeste purukübemete eest ja 100% steriilsuse.

Tänu anioonikihile on hügieenisidemetel tervendavad omadused

- Normaliseerivad vererõhku

- Parandavad ainevahetust

- Avaldavad antibakteriaalset toimet

- Parandavad sisesekretsiooni

- Omavad põletikuvastast toimet

- Tugevdavad immuniteeti

- Kõrvaldavad ebameeldivaid lõhnu

- Võtavad ära väsimuse

- Stimuleerivad mikrotsirkulatsiooni

- Säilitavad loomuliku mikrofloora

Anioone kutsutakse ,,õhupuhastajateks”, ,,õhuvitamiinideks” ja ,,pikaealisuse elementideks”. Need puhastavad meid ümbritsevat keskkonda tolmust, bakteritest ja viirustest. Inimeste tervis sõltub otseselt anioonide sisaldusest õhus!


MIS ON ANIOONID?

Anioonid – on negatiivse elektrilaenguga õhu aatomid, mis neutraliseerivad tolmu ja hävitavad viiruseid. Mida rohkem on õhus anioone, seda vähem sisaldab see mikroobe. Anioonide sisaldus 1 cm³ õhus: 40-50 aniooni eluruumides, 100-200 aniooni linnaõhus, 700-1000 lagedal väljal. Inimeste tervis sõltub otseselt anioonide sisaldusest õhus.

Anioonsidemetel on teiste hügieenisidemete ees ainulaadsed eelised. Need on üliõhukesed, steriilsed ja hermeetiliselt pakendatud, tagavad kerge raviefekt, ei kutsu esile kõrvaltoimeid ega allergilisi reaktsioone, võtavad vajaliku kuju, tagavad alati kuivuse, puhtuse ja õhu juurdepääsu.


NB! Hügieenisidemeid võivad kasutada mitte ainult naised, vaid ka lapsed, vanurid ja mehed. Hügieenisidemed ravivad hemorroide, kusepidamatust, tsüstiiti (põiepõletikkku) ja paljusid teisi haigusi. Hügieenisidemetes sisalduv anioonkiip võib genereerida kuni 5800 aniooni 1 cm³ kohta! See kõrvaldab efektiivselt mitte ainult tupe limaskesta põletiku põhjustajad, vaid hoiab ära ka põletikke esilekutsuvate bakterite paljunemise.


SELGITUS. Menstruatsioonieritised sisaldavad suures koguses orgaanilisi aineid, mis on mitmesuguste bakterite jaoks suurepäraseks toitekeskkonnaks. Pärast hügieenisideme kasutamist muutub see 15-18 minuti jooksul kiiresti paljude bakterite jaoks suurepäraseks paljunemise keskkonnaks. Hügieenisidemete kasutamisel puutuvad naised sageli kokku ebamugavustunde ja ebameeldivate lõhnadega. Selle põhjuseks on bakterite levik, just sellepärast tuleb hügieenisidemeid tihti vahetada.

Kuid naistel on väga raske hügieenisidemeid iga 20 minuti tagant vahetada. Tavaliselt, kui hügieenisidet kasutatakse 2 tunni jooksul, hakkab bakterite arv selle pinnal tohutu kiirusega kasvama. Menstruatsioonitsükli ajal on naise organismi vastupanuvõime vähenenud, organism on nõrgenenud ja bakterid võivad kergesti tungida naise reproduktsioonisüsteemi organitesse. Just nii saavad alguse paljud naistehaigused.

Raviefektiga funktsionaalsete hügieenisidemete kasutamine parandab ainevahetust, tugevdab immuniteeti, hävitab baktereid, vähendab põletikku, kõrvaldab ebameeldivad lõhnad ja vabastab väsimusest.


Ostes funktsionaalseid hügieenisidemeid saate Te KINGITUSEKS enesediagnostika testi! Millal Te käisite viimati günekoloogi vastuvõtul? Millal Te tegite viimase mikrofloora testi? Te ütlete, et Teil ei ole aega. Nüüd ei tule Teil enam perioodiliselt järjekordades istuda ega anda ebameeldivaid analüüse. Nüüd saate Te kõike seda kodust väljumata ise teha.


Testriba kasutamine

1. Võtke tampooni või vatipadjakesega pisut tupesekreeti ja kandke see testribale (selle värv muutub mõne minuti pärast).

2. Võrrelge saadud värvi kontrollskaalaga. Kui Teie näitaja langeb kokku skaala esimese ruudukesega, siis on Teil kõik normis. Kui teise või kolmandaga, siis on Teil väike põletikuline protsess, kuid hügieenisidemete kasutamine aitab Teil testi tulemusi parandada. Kui aga neljanda-kuuendaga, siis tuleks Teil günekoloogi poole pöörduda.

Iga naise elus on erilisi perioode, mil sugueluline sfäär on põletikuliste haiguste arengu suhtes eriti haavatav. Selliste perioodide hulka võib arvata kriitilised päevad, suguelu alguse, raseduse, sünnituse ja sünnitusjärgse perioodi ning samuti menopausi. Antud perioodil on äärmiselt tähtis vajalikke hügieenivahendeid õigesti valida - need peavad olema sellised, mis takistavad põletikuliste protsesside arengut ja toetavad loomulikke immuunprotsesse.

Pakendikomplektis (enesediagnostika testriba on igas pakis):

* Hügieenisidemed - öösidemed 2 pakki a´ 8 sidet (16 tk) + päevasidemed 4 pakki a’ 10 sidet (40 tk) 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=2h1jvdBlzgI&feature=emb_logo

Tooted kategoorias