Nutikas masseerija kaelale

Nutikas masseerija kaelale

Ilu ja Tervis

Nutikas massseerija kaelale on uue põlvkonna kõrgtehnoloogiline toode selgroo kaela piirkonna haiguste ennetamiseks ja raviks. Selle toime põhialuseks on sellised hiina traditsioonilise meditsiini (HTM) aluspõhimõtted nagu qi tugevdamine ja verega täiendamine, energeetiliste kanalite aktiveerimine, organitest külma väljaviimine ja valu kõrvaldamine.

300.00 EUR

Kirjeldus

Toote väljatöötamisel ja tootmisel kasutati mitmeaastaseid kliinilisi kogemusi ja kõige kaasaegsemaid elektroonika alaseid teaduslikke saavutusi. Seadmel on voolujooneline vorm, mis ideaalselt sobib kaela loomuliku kõverusega. Selles seadmes on ühendatud madalasageduslik elektroteraapia, magnetteraapia, soojuslik infrapuna kiirgus, ringjad venitused kaelapiirkonna lülidele, mis loovad ühise tervikliku energeetilise välja, võimaldades mõjutada organismi sügavaid kudesid.

Toote omadused

1. Ergonoomiline elegantne disain sobitub kaela loomuliku kõverusega.

2.  Kehaga sobituva kaasaegseima intellektuaalse 3D-tehnoloogia kasutamine, mis maksimaalse mugavuse saavutamiseks võimaldab reguleerida pooluseid vastavalt Teie kaela kõverusele.

3. Infrapuna kiirgus, madalasageduslikud elektriimpulsid, magnetteraapia toime, kaelapiirkonna ringjad venitused loovad tervikliku energeetilise välja.

4. Infrapuna kiirgus avaldab mõjub meridiaanidele ja stimuleerib qi liikumist, stimuleerib vereringet ja eemaldab verepaised, viib organismist välja niiskuse ja külma. Vastavalt individuaalsetele vajadustele ja välistele tingimustele on võimalik kasutada madala ja kõrge soojusastmega režiimi.

5. Seadmel on automaatne ja 4 käsitsi valitavat elektriimpulsi režiimi, mida saab valida vastavalt vajadusele.

6. Aparaat on varustatud ergonoomilise, käsitlemisel lihtsa ja mugava kaugjuhtimis puldiga, millel on LSD-menüü ja näidiku valgustus.

Tooted kategoorias