Pesukaitsed

Pesukaitsed

Ilu ja Tervis

Funktsionaalsed Fohow pesukaitsed on raviefektiga, enesediagnostika testiga, ioniseeritud hõbeda nanoosakestega, omavad kauginfrapunakiirguse efekti, genereerivad anioone. Rahvusvaheline kvaliteedisüsteemi sertifikaat ISO 9001:2000

21.00 EUR

Kirjeldus

Pesukaitsetes kasutatavad materjalid: täiteaine kolm ühes mittekootud materjal, kõrgmolekulaarne kompositsiooniline paber ,,hingav” kile, mittetolmav paber, toiduainetööstuses kasutatav viskoos.

Hügieenisidemed on pakendatud keskkonnaohutusse toiduainetööstuse toodangu pakendamiseks kasutatavasse fooliumisse. Pakk on varustatud liimja klapiga: seda on kerge avada ja sulgeda. Kõik hügieenisidemed on eraldi hermeetiliselt pakendatud. See tagab absoluutse kaitse väikeste purukübemete eest ja 100% steriilsuse.

Tänu anioonikihile on hügieenisidemetel tervendavad omadused

- Normaliseerivad vererõhku;

- Parandavad ainevahetust

- Avaldavad antibakteriaalset toimet

- Parandavad sisesekretsiooni

- Omavad põletikuvastast toimet

- Tugevdavad immuniteeti

- Kõrvaldavad ebameeldivaid lõhnu

- Võtavad ära väsimuse

- Stimuleerivad mikrotsirkulatsiooni

- Säilitavad loomuliku mikrofloora.

Anioone kutsutakse ,,õhupuhastajateks”, ,,õhuvitamiinideks” ja ,,pikaealisuse elementideks”. Need puhastavad meid ümbritsevat keskkonda tolmust, bakteritest ja viirustest. Inimeste tervis sõltub otseselt anioonide sisaldusest õhus!


MIS ON ANIOONID?

Anioonid – on negatiivse elektrilaenguga õhu aatomid, mis neutraliseerivad tolmu ja hävitavad viiruseid. Mida rohkem on õhus anioone, seda vähem sisaldab see mikroobe. Anioonide sisaldus 1 cm³ õhus: 40-50 aniooni eluruumides, 100-200 aniooni linnaõhus, 700-1000 lagedal väljal. Inimeste tervis sõltub otseselt anioonide sisaldusest õhus.

Anioonsidemetel on teiste hügieenisidemete ees ainulaadsed eelised. Need on väga õhukesed, steriilsed ja hermeetiliselt pakendatud, tagavad kerge raviefekti, ei kutsu esile kõrvaltoimeid ega allergilisi reaktsioone, võtavad vajaliku kuju, tagavad alati kuivuse, puhtuse ja õhu juurdepääsu.

NB! Pesukaitseidid võivad kasutada mitte ainult naised, vaid ka lapsed, vanurid ja mehed. Aitavad hemorroidide puhul, kasutatakse kusepidamatuset puhul, leevendab tsüstiiti (põiepõletikkku) ja paljusid teisi haigusi. Anioonkiip võib genereerida kuni 5800 aniooni 1 cm³ kohta! See kõrvaldab efektiivselt mitte ainult tupe limaskesta põletiku põhjustajad, vaid hoiab ära ka põletikke esilekutsuvate bakterite paljunemise. Kõrvaldab ebameeldivad lõhnad.

Ostes funktsionaalseid pesukaitsmeid saate Te KINGITUSEKS enesediagnostika testi! Millal Te käisite viimati günekoloogi vastuvõtul? Millal Te tegite viimase mikrofloora testi? Te ütlete, et Teil ei ole aega. Nüüd ei tule Teil enam perioodiliselt järjekordades istuda ega anda ebameeldivaid analüüse. Nüüd saate Te kõike seda kodust väljumata ise teha.

Igas pakendis on enesediagnostika testriba, mis on ette nähtud mikrofloora seisundi kontrollimiseks enne ja pärast sidemete kasutamist. 

Testriba kasutamine

1. Võtke tampooni või vatipadjakesega pisut tupesekreeti ja kandke see testribale (selle värv muutub mõne minuti pärast).

2. Võrrelge saadud värvi kontrollskaalaga. Kui Teie näitaja langeb kokku skaala esimese ruudukesega, siis on Teil kõik normis. Kui teise või kolmandaga, siis on Teil väike põletikuline protsess, kuid hügieenisidemete kasutamine aitab Teil testi tulemusi parandada. Kui aga neljanda-kuuendaga, siis tuleks Teil günekoloogi poole pöörduda.

Pakendikomplektis (enesediagnostika testriba on igas pakis) igapäevasidemed 6 pakki a´ 30 sidet (180 tk) 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=wgGSupWrDPY&feature=emb_logo

Tooted kategoorias