Turmaliiniga pesupüksid meestele (vereringlus)

Turmaliiniga pesupüksid meestele (vereringlus)

Tekstiil

Turmaliiniga tooted kaitsevad elektromagnetlainete eest, soodustavad mürkainete väljumist organismist, aitavad põletada kaloreid ja kiirendada tselluliidi vähenemist. Õrn materjal on õhku läbilaskev ja higistamisvastane. Püksid sobivad aastaringselt kandmiseks. Normaliseerivad aluspüksid mikrotsirkulatsiooni väikese vaagna piirkonnas ja jalgades, on põletikuvastase ja antibakteriaalse toimega, eemaldades ebameeldivad lõhnad, sügeluse ja ebamugavustunde suguorganite piirkonnas.

50.00 EUR

Kirjeldus


Fohow funktsionaalne pesu on kõrgteaduslik arendus uusimatest saavutustest tekstiilitööstuses, materjaliteaduses, meditsiinis, bioloogias jm. Toode eritab loomulikust keskkonnast aglutinatsiooni (kokku-kleepumise) teel magneetilisi valguselaineid (elulained) lainepikkusega 4-14mikronit. Inimese normaalkehatemperatuuri korral pesu imab ja reguleerib energiat väliskeskkonnast ning suunab seda pidevalt inimese keha suunas. Sellise protsessi kaudu toimub organismi rakkude ja veemolekulide aktiveerimine, paraneb vereringe, normaliseerub metabolism ja tõuseb immuunsus.

Turmaliin (elektriline kivim, “keisri jaspis”) on looduslik silikaatmineraal, mis koosneb paljudest inimorganismile kasulikest elementidest nagu magneesium, alumiinium, raud, boor ja paljud teised mikroelemendid. Turmaliin eraldab pikalainelist infrapuna kiirt, mis tungib sügavale keha kudedesse, soojendab rakke, stimuleerib vereringet ja organismi ainevahetust.

Peale selle on antud toode profülaktilise mõjuga erinevate kuse- ja suguelundite haiguste korral nagu tsüstiit, sage urineerimine, hemorroidid ja eesnäärme haigused. Eemaldab efektiivselt jalgade lihasvalud, on efektiivne istmikunärvi valu, alajäsemete veresoonte põletiku, reumatoid artriidi jt liigesehaiguste korral, avaldades ühtmoodi efektiivset kompleksset profülaktilist ja tervendavat mõju.

Materjal93% pikakiuline puuvill, 7% spandeks.

Tooted kategoorias