Voodipesu (tekk+kott, 2 püüri, rullpadi, voodikate)

Voodipesu (tekk+kott, 2 püüri, rullpadi, voodikate)

Tekstiil

FOHOW ettevõtte kõrgteaduslik arendus on unikaalne sulam uusimatest saavutustest tekstiilitööstuses, materjaliteaduses, meditsiinis, bioloogias jt. Aglutinatsiooni (kokkukleepumise) teel loomulikust keskkonnast eritab toode magneetilisi valguselaineid (elu lained) laine pikkusega 4-14mikronit. Inimese normaalkehatemperatuuri korral voodipesu imab ja reguleerib energiat väliskeskkonnast ja suunab seda pidevalt inimese keha suunas. Sellise protsessi läbi toimub rakkude ja veemolekulide aktiveerimine organismis, paraneb regionaalne vereringe, normaliseerub metabolism ja tõuseb immuunfunktsioon

1350.00 EUR

Kirjeldus

Mikrotsirkulatsioon – see on kapillaarne vereringe arterioolide ja veenulite vahel, mis on ühtlasi ka verevarustussüsteemi struktuurne ja funktsionaalne baasühik. Mõiste mikrotsirkulatsioon hoomab endasse vedelike tsirkulatsiooni veenulates, arterioolides, lümfilistes kapillaarides ja rakuvahelistes ruumides. Just tänu mikrotsirkulatsiooni süsteemi tööle toimub informatsiooni vahetus, energia ülekanne, iga organi, koe ja raku varustamine hapniku ja toiteainetega, aga samuti süsihappegaasi ja metabolismi jääkainete väljutamine.

Kaasaegsete meditsiiniliste uuringute andmetel on üldtunnustatud fakt, et mikrotsirkulatsiooni töökorra riknemine viib enneaegse vananemiseni ning on paljude haiguste põhjuseks.
Mikrotsirkulatsiooni süsteemi töökorra riknemisest tingitud haigestumised:
närvisüsteem: peaaju veresoonte ebapiisav verevarustus, ajurakkude hapniku vaegus, pearinglus, peavalud, unetus, tihedad unenägemised, mälu kehvenemine, neurasteeniad, tõsiste tüsistuste korral – peaaju infarkt, apoplekia.
Südame-veresoonkonna süsteem: südamelihase ebapiisav verevarustus, pisted rinnas, lainetus, arütmia, stenokardia, südame koronaarhaigus jne, kuni müokard infarktini.
Hingamissüsteem: Pistmine rinnas, hingeldamine, köha, astma, bronhiit jne.
Seedesüsteem: mao korrasolekust sõltub paljuski kogu organismi seisund terviklikult. Mao töökorra ja toitainete omistamise kahjustus viib selliste probleemideni nagu gastriit, maohaavand jm.
Endokriinsüsteem: võib viia hormonaaltausta kahjustusteni.

Peale selle, mikrotsirkulatsiooni süsteemi töökorra kahjustus võib põhjustada selliseid haigusi, nagu kilpnäärme ületalitus, suhkrudiabeet, mastiit, piimanäärmete hüperplaasia jt.
Urogenitaalsüsteem: nefriit, neerunõrkus, vaagnaõõne põletik naistel, menstruaaltsükli häired, eesnäärme põletik, tsüstiit jt.
Lihas- ja liigessüsteem: ainevahetus produktide kogunemine võib põhjustada lihasvalusid, tuimestusi, külmade jäsemete sündroomini, kapillaaride läbitamatust, ning järelikult ka selliseid probleeme nagu vaskuliit, varikoosne veenide laienemine, lonkavus, lõikav valu;
degeneratiivne patoloogia õla, alaselja, õlapiirkonna liigestes ja samuti hüppeliigestes.
Günekoloogiline süsteem: vanusega väheneb kapillaaride arv nahas, jälgitakse ebapiisavat vere ning hapnikuvarustust, järeldatakse toitainete langevust, mille tõttu tekkivad kortsud ja voldid, naha pigmentatsioon, enneaegselt tekivad silmaümbrustesse kortsud, kottis silmaalused jt.

Vanurlikud haigestumised: ebapiisav verevarustus peaajus põhjustab järgmisi probleeme: aju atroofia, vanurlik dementsus, apopleksia, hüpertoonia, koronaarne südamehaigus, õla-abaluu periartriit, luuhõrenemine, kannus jt.

Funktsionaalne voodipesu FOHOW ei oma lõhna, s.t. on hüpoallergeenne, on valmistatud naturaalsetest kiududest, mittetoksiline, antistaatiliste omadustega. Kaitseb Teie tervist pingutusteta!

Turmaliin (elektriline kivi, “Imperaatori Jaspis”) – on looduslik silikaatne mineraal, mis koosneb paljudest elementidest, nagu magneesium, alumiinium, raud, boor ja üle kümne teise mikroelemendi, mis on inimorganismile kasulikud. Turmaliin toodab pikalainelisi infrapunalaineid, mis tungivad sügavale keha kudedesse, soojendab rakke, stimuleerib vereringet ja ainevahetust organismis.
Annioonid, või negatiivselt laetud osakesed on eluliselt hädavajalikud meie organismile. Negatiivsed hapniku ioonid (annioonid) – on negatiivselt laetud hapniku ioon, mille aatom on omastanud ühe või enam elektrone. Hapniku negatiivsed ioonid omavad igakülgset tervistavat profülaktilist mõju inimorganismile. Annioonid võimendavad peaaju tegevust, suurendavad töövõimet, parandavad une kvaliteeti, rikastavad ajukudesid hapnikuga. Peale selle, vastavalt teadlaste uuringute tulemustele, annioonid laiendavad märgatavalt sooni, leevendavad arteriaalseid spasme, alandavad vererõhku, parandavad südamelihase toidet, aitavad parandada haigusseisundit hüpertoonia ja teiste südame-veresoonkonna haiguste puhul. Uuringud tõestavad, et annioonid aeglustavad verd, selle samaga pikendades vere hüübimise aega, suurendades hapniku sisaldust veres, soodsalt mõjudes hapniku ülekandmisele, imendumisele ja tarbimisele organismis. Annioonidel on märgatav positiivne mõju hingamissüsteemile. Tungides inimorganismi läbi hingamisteede, annioonid võivad suurendada kopsumahtu. Õhuannioonide aktiivne neelamine inimesel 30 min jooksul suurendab hapniku imamist kopsudes 2% võrra, samuti tõstab süsihappegaasi väljaviimist organismist 14,5%. Seoses sellega annioonid parandavad ja tugevdavad kopsude funktsiooni.
Funktsionaalne voodipesu FOHOW efektiivselt parandab organismi mikrotsirkulatsiooni süsteemi, tõstab une kvaliteeti, võtab ära väsimuse. Peale selle stimuleerib vereringet, aktiveerib organismi rakke, reguleerib vegetatiivse närvisüsteemi rikkeid, taastab organismi füüsilised jõud, tõstab organismi vastupanu haigustele; omab tervendavat ja abistavat ravimõju järgmistele haigustele, mille põhjuseks on organismi mikrotsirkulatsiooni süsteemi töökorra riknemine: jääknähtused südame-veresoonkonna haigustest, hüpertoonia, unetus, kõhukinnisus, külmus jäsemetes, tuimestumine jt. FOHOW funktsionaalse voodipesu väljapaistvaks erilisuseks on staatiline massaaž, tervendav ja raviv mõju, lihtsus ja mugavus kasutamisel, aja ja jõu kokkuhoid, kestev mõju. See on füüsiline looduslik teraapia ilma kõrvalmõjudeta. Pesu tagab une ajal eritatava kehasoojuse loomuliku isolatsiooni, hoiab ära higi imendumist madratsisse, toetab kehasoojuse balanssi, on õhku läbilaskev ning omab desodoreerivat ja antibakteriaalset mõju.

2-inimese komplekt
Tekk, tekikott 220*240
lina 245*270
2 padjapüüri 50*70

Tooted kategoorias