Sjuechinfu kapslid - veresoonte puhastus

Sjuechinfu kapslid - veresoonte puhastus

Organismi puhastus

Sjuchinfu kapslid on loodud trombide lahustamiseks ja veresoonte puhastamiseks jääkainetest. Toote põhikomponentideks on nattokinaas (natokinase), viinamarjaseemnete ekstrakt, viielehelise ginostemma ekstrakt ja želatiin. Näidustused: peale insulti ja infarkti, südame isheemiatõbi, kõrgvererõhu tõbi, diabeet, kõrge vere kolesterool. Toote valmistamisel on rakendatud kaasaegseid kõrgtehnoloogiaid.

60.00 EUR

Kirjeldus

Toime organismile:
Koed omastavad toitaineid ja hapniku paremini
Paraneb organismi drenaazisüsteem ja shlakkidest puhastumine
Väheneb lümfi venivus
Tromboosist tingitud intellekti- ja mäluhäired paranevad
Toetab nägemist
Luu tihedus tõuseb
Haavad paranevad kiiremini
Haigete liigeste valu väheneb
Suurte füüsiliste koormuste puhul liigeste ja lihaste valu väheneb
Paraneb sagedane käte ja jalgade suremine
Vähirakud hävivad, kuna nendel olev kaitsekiht lõhutakse

Nattokinaas
Et saada uusi efektiivseid ja ohutuid naturaalseid preparaate, on kasulik tutvuda nende rahvaste traditsioonilise toidukultuuriga, keda iseloomustab pikaealisus ja hea tervis. Nii avastati, et jaapanlaste tervis assotsieerub sojast valmistatud toitude tarbimisega. Eriti tervislikuks osutus traditsiooniline sojaprodukt Natto, mida jaapanlased on tarvitanud toiduks juba üle 1000 aasta. Nattot saadakse keedetud sojaubade kääritamisel kasulike bakteritega – Bacillus subtilis Var. Natto. Kääritamise protsessis bakter paljuneb intensiivselt ning sünteesib fermenti (ensüümi) nattokinaasi, millega seostataksegi Natto kasulikke omadusi. Kui varemalt saadi nattokinaasi Natto ekstraktist, siis kaasajal kasutatakse selle tootmiseks geneetiliselt muundamata baktereid Bacillus subtilis Var. Natto, mis kasvavad geneetiliselt muundamata sojal.
Arstid on tähele pannud, et Nattot regulaarselt tarbivad jaapanlased paistavad silma oma südame-veresoonkonnasüsteemi hea tervisliku seisundi poolest ning isegi vanemas eas nende veri säilitab normaalse viskoossuse, mis hoiab ära kalgendumist ja trombide teket. Nattot
iseloomustab kõrge fibrinolüütiline aktiivsus, ta on võimeline lahustama vere viskoossuse ja trombide tekkimise eest vastutava fibriinvalgu kiudusid.
Miljonid inimesed kogu maailmas, kes regulaarselt tarvitavad populaarseid antikoagulante – aspiriini jt sarnaseid ravimeid, kannatavad verejooksude, eriti mao-ja sooleverejooksude all. Nattokinaas on palju ohutum ja efektiivsem vahend võrreldes aspiriiniga. Ta ei tekita kõrvalnähtusid ega allergilisi reaktsioone. Nattokinaas on looduslik alternatiiv aspiriinile südame-veresoonkonna haiguste profülaktikaks ja raviks. Peale selle kestab nattokinaasi toime küllaltki kaua – 4 kuni 8 tundi ja on odav. Väga tähtis on, et erinevalt arstimitest nattokinaas, kaitstes veresooni trombide tekke eest, siiski ei takista vere hüübimist veresoonte kahjustumise ja traumade korral.
Funktsionaalne toime: vedeldab verd, suurendab veresooni läbiva vere mahtu, millega parandab kudede varustamist hapnikuga ja mitmesuguste toitainetega; parandab veresoonte seinte elastsust; tõkestab trombide teket ja soodustab nende lahustumist; parandab nägemist; suurendab luude tihedust; liigesehaiguste korral leevendab liigesevalu, samuti vähendab
liigese-ja lihasevalu suurte füüsiliste koormuste ajal; vähendab lümfi viskoossust; soodustab organismi puhastumist jääkainetest; lagundab onkoloogilisi rakke katvat fibriinikihti, mis võimaldab tapjarakkudel vähirakud ära tunda ja need hävitada.

Viinamarjaseemnete ekstrakt
Viinamari on tsivilisatsiooni ajaloos üks vanimaid kultuure. Teda nimetatakse ka „pikaealiste marjaks“. Idamaades emad, kellel pole rinnapiima, toidavad rinnalapsi pehmesse riidesse mähitud kuivatatud viinamarjadega.
Viinamarjaseemnetest valmistatud ekstrakt on looduslike biaflavonoidide (sh. proantotsüanidiinid ja katehhiinid), aga ka asendamatute rasvhapete ja vitamiinide allikas. Kogu see keeruline ja tasakaalustatud biokompleks avaldab ülimalt soodsat mõju kogu organismile, eriti aga südame-veresoonkonnale, ning tugevdab efektiivselt juuste ja küünte
struktuuri; aktiviseerib rakkude regeneratsioonivõimet, hoiab epidermi ja naha sisestruktuuride niiskuse taset; soodustab nahakihtide hüdratsiooni ja elastsuse eest vastutava gialuroonhappe säilimist.
Bioflavonoidid omavad P-vitamiinset, reguleerivat aktiivsust ning aeglustavad vananemisprotsessi, ennetavad tursete ja põletikuliste protsesside teket, neutraliseerivad vabade radikaalide toimet.
Viinamarjaseemnete ekstrakti koostisesse kuuluvad polüküllastumata rasvhapped aktiviseerivad lipiidide ainevahetust ja taastavad epidermi barjäärfunktsioone. Aitavad säilitada ja taastada kollageeni kiudusid, millest koosnevad liigese-, luu- ja sidekoed. Kollageen on inimorganismi tähtsaim valk. Ta esindab kolmandikku kõigist organismi valkudest, millest 80% on seotud nahaga. Aja jooksul kollageeni sisaldus organismis väheneb, mis on eriti iseloomulik naharakkudele. Kollageenikiht lakkab täitmast oma funktsiooni ega suuda hoida niiskust nahas, mis muutub kuivaks, elutuks ja kahvatuks.

Polüfenoolid vähendavad intoksikatsiooniprotsesse organismis, aeglustades kogu organismi ja naha vananemist, tõstavad veresoonte elastsust ja toonust; nad on efektiivsed ateroskleroosi ja hüpertoonia profülaktikaks ning omavad põletikuvastast, antitoksilist ja allergiavastast toimet. Viinamarjaseemnete proantotsüanidiinid on ühed võimsamad looduslikest antioksüdantidest. Aktiivsuselt ületavad nad E vitamiini peaaegu 50-kordselt ja C vitamiini 20-kordselt. Nad parandavad veresoonte tugevust ja elastsust, vähendavad trombide tekkimise ohtu.
Kvertsetiin on võimeline kahjutuks tegema kantserogeene. Tal on põletikuvastane, antibakteriaalne, seene-ja viirusevastane toime.. Ta stimuleerib immuunsüsteemi ja vähendab allergia ohtu. Ekstrakt puhastab verd ja väljutab organismist toksilisi aineid.

Viieleheline ginostemma

Viieleheline ginostemma (Gynostemma pentofolium) on Hiina mäestike metsades kasvav liaan. Selle liaani omadusi hakati uurima möödunud sajandi 70. aastatel, kui teadlased tegid kindlaks, et taimest ekstraheeritud ained – saponiinid sarnanevad oma toimelt ženšenniga.
Samas saponiinide sisaldus ginostemmas ületab tunduvalt ženšenni. Kui ženšennis on saponiine 20, siis ginostemmas 84. Saponiinid on looduslikud orgaanilised ühendid (glükosiidid), mis muuhulgas osalevad hormoonide sünteesis. Nii Hiinas kui mujal maailmas läbiviidud teadusliku uurimistöö tulemusel on selgunud, et ginostemma omab selgelt
väljendunud tervendavat toimet südame-veresoonkonna süsteemi haiguste, arteriaalse hüpertoonia, onkoloogiliste haiguste ja AIDSi korral, aga ka stressisituatsioonides. Viieleheline ginostemma mõjutab lipiidide ainevahetust ja on ideaalne vahend kõhnumiseks. Ta alandab kolesterooli ja suhkru sisaldust veres, tõkestab ateroskleroosi teket. Preparaati on kõrgelt hinnanud Ülemaaimne Tervishoiuorganisatsioon.

Märkus: ettevaatust, kui toodet tarvitatakse samaaegselt verd vedeldavate ravimitega (aspiriin).

Tooted kategoorias